Card image cap

Řízení projektů

Potřebujete profesionálně odřídit Váš projekt, využít dlouholetých zkušeností profesionála a nemáte vlastní zdroje s dostatečnou kvalifikací?

Card image cap

Konzultační služby

Přemýšlíte-li o zlepšení řízení projektů, zavedení změn v projektovém řízení nebo potřebujete jinou konzultační pomoc?

Card image cap

Školení

Potřebujete zvýšit svou PM kvalifikaci nebo kvalifikaci Vašich podřízených PM? Pokud preferujete individuální přístup a chcete-li školení na míru?

Akreditace VzP

Pokud jste společnost či jedinec zabývající se vzděláváním v oblasti řízení projektů, mohla by Vás zajímat Akreditace vzdělávacích programů.

Akreditace vzdělávacích programů je proces zaměřený na posouzení náplně vzdělávacího kurzu v souladu s Národním standardem kompetencí projektového řízení. Jakýkoli vzdělávací subjekt má možnost akreditovat svůj vzdělávací program a prokázat tak, že jeho kurz připravuje účastníky na certifikaci dle IPMA. Neváhejte využít této příležitosti k potvrzení kvality vašich výukových kurzů a další možnosti propagace vaší společnosti. Zároveň tak získáte možnost propagovat svůj kurz v rámci www stránek SPŘ, používat logo SPŘ či být pravidelně informován o jakýchkoli změnách v souvislosti s procesem certifikace.

Více informací o akreditaci vzdělávacích programů najdete na stránkách certifikačního orgánu.

Poslední aktualizace obsahu: 2019-02-10 9:42:42

Kontakty

@

Pokud máte jakýkoliv dotaz, námět připomínku či sdělení, neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.
Na vaše dotazy obratem odpovíme.

spř

spř

spř

spř